Služby

Nastala doba, kdy se ptřebujete vrátit do zaměstnání a nemáte nárok na státní školku? Nebo jste cizincem bez trvalého pobytu v Pardubicích? Jestliže hledáte hlídání pro dítě, které miluje kolektiv a nerado tráví chvíle bez přítomnosti svých vrstevníků, pak je pro něj ideální umístění v malé skupince (max. 12 dětí), které je navíc cenově výhodnější. Vaše dítko můžete umístit do kterékoli z našich poboček - Jana Palacha, Svítkov nebo Polabiny na celodenní docházku. 

Musíte neplánovaně pracovat? Nebo byste si rádi na pár hodin od dětí odpočinuli? Navštívili kadeřníka nebo kosmetiku? Nebo si jen dopřáli hodinku masáže? Díky nám máte zajištěné profesionální hlídání dětí snadno každý pracovní den, a to i v případech, kdy se rozhodujete na poslední chvíli. Naše rodinné minicentrum MAŠINKA Vám poskytne kvalitní a spolehlivé hlídání Vašich dětí kdykoli budete potřebovat!

Rodinné minicentrum v rámci svých služeb také individuální hlídání. Tato služba slouží pro všechny rodiče, kteří si přejí, aby jejich dítě či děti byly hlídány samostatně, bez přítomnosti dětí z jiných rodin.